Justin Long

  • Џастин Лонг

    Филмови: 18
    Џастин Џејкоб Лонг (Justin Jacob Long) роден 2 јуни 1978, Ферфилд, Конектикат, САД. Американски актер, комичар, сценарист и режисер.

Пронајдени 18 филмови

Страници